Chalet Resort Arberland

Špičkový rekreační park v Bavorském lese

Společnost ELK BAU staví 196 exkluzivních rekreačních chat v osvědčené dřevěné konstrukci pro společnost Arber Investment GmbH, která je obklopena přírodním a národním parkem Bavorský les. Díky částečným dřevěným fasádám a použití dřeva jako přírodního stavebního materiálu rekreační chaty dokonale zapadají do okolní přírody a bodují nejmodernějším vybavením a útulnou atmosférou v oblíbené rekreační oblasti. Na vyžádání jsou k dispozici vynikající speciální prvky, jako je sauna a vnitřní krb.

Domy se rozkládají na ploše přibližně dvanácti hektarů, jsou plně zařízené a nabízené ve dvou variantách. K dispozici jsou chaty pro čtyři, šest, osm, deset nebo dvanáct osob. Chalet Resort Arberland spravuje a provozuje společnost Landal GreenParks, mezinárodně působící poskytovatel služeb v oblasti správy, řízení a pronájmu rekreačních parků.

Všechny chaty a centrální budova jsou zásobovány teplem a elektřinou z kogenerační jednotky. Pro vytápění ve špičkách se používá systém na pelety. Fotovoltaické systémy zajišťují udržitelnou výrobu elektřiny. Elektřina zásobuje také dobíjecí stanice pro elektrokola a elektromobily.

V centrální části budoucího střediska bude restaurace, odbavovací prostor, vesnická prodejna a půjčovna kol a lyží.

Fakta:

Místo: 94227 Zwiesel
Využití: Rekreační domy
Začátek výstavby: Červen 2023
Element 220

Exkluzivní rekreační park

s mnoha volnočasovými aktivitami

Element 220

Přírodní příjemné klima

díky kvalitním dřevěným fasádám

Element 220

Luxusní vybavení

se saunou a krbem na vyžádání

Tento příspěvek je dostupný také v AT and DE.